Wyprawka Przedszkolaka 2023

1. Pantofle zakładane na stałe, tak aby nie spadały z nogi, najlepiej na jasnej podeszwie. Podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

2. Strój gimnastyczny: bawełniany podkoszulek i spodenki krótkie w okresie letnim oraz getry w okresie zimowym. Każda część stroju podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.

3. Ubranie do przebrania w zależności od pory roku (obowiązkowy podkoszulek z krótkim rękawem).

4. Kalosze i płaszcz / kurtka przeciwdeszczowa, pozostawione w przedszkolu, umożliwiające wyjścia do ogrodu w przypadku zmiennych warunków pogodowych, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

5. „Śniadaniówka” podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.

6. Bidon na wodę podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka

7. Mały ręcznik z „wieszaczkiem”, podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

8. Segregator A4 z czterema uchwytami. Podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

9. Teczka papierowa z gumką na prace plastyczne. Podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka.

10. Pościel: prześcieradło (na materac, który ma wymiary 66/155) , mały kocyk ( o wymiarze 100 /130) i poszewka na jasiek (30 x 30 cm). Prześcieradło, kocyk, poszewka podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

11. Fartuszek do prac plastycznych, podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka