Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami rodziców, którzy nam zaufali i powierzyli opiekę nad swoimi pociechami.

Alex Czepiel

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bardzo polecam to przedszkole wszystko rodzicom jak i przede wszystkim dzieciom. Wspaniałe, indywidualne i empatyczne podejście całej kadry do dzieci. Świetna komunikacja z rodzicami.

Córka każdego ranka po przebudzeniu wstaje z uśmiechem mówiąc „idziemy już do przedszkola”, jej szczęście i chęć chodzenia do tego przedszkola potwierdza mi, że lepszego miejsca nie znajdziemy.

Aga Czekaj

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola od pewnego czasu i jesteśmy zachwyceni jakością opieki, jaką tu otrzymuje. Jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu, w jaki personel traktuje dzieci - indywidualnie, z miłością i troską. Moje dziecko z radością wraca tutaj każdego dnia, co dla nas jest najlepszym dowodem na to, że czuje się tu naprawdę dobrze.

Dodatkowo, cenię podejście placówki do rodziców. Zawsze czujemy się wysłuchani, zaopiekowani i docenieni jako część tej społeczności. To niezwykle ważne, żebyśmy jako rodzice mogli mieć zaufanie i komfort wiedząc, że nasze dziecko jest w tak kompetentnych i empatycznych rękach.

Polecam to przedszkole z całego serca każdemu rodzicowi poszukującemu miejsca, gdzie ich dziecko będzie nie tylko dobrze się rozwijać, ale także otoczone miłością i zrozumieniem.

Marcjanna Szczepkowicz

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Polecam kazdemu, zwlaszcza dzieciom po zlych doswiadczeniach z przedszkolem. Swietna, mila, empatyczna i profesjonalna kadra, domowa atmosfera. Corka codziennie budzi sie zadowolona a ja spokojna, bo wiem, ze jest w najlepszych rekach.

Dominika Ficek-Muszko

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Z wielkim sentymentem wspominamy ukochane przedszkole naszych dzieci i cudowne lata, które tu spędzili Pani Agnieszka, Pani Patrycja, Pani Marzenka wkładają dużo serca, aby dzieci czuły się tu dobrze i rozwijały swoje uzdolnienia. Pani Dyrektor to osoba z ogromnym doświadczeniem, wielką pasją i powołaniem do pracy z dziećmi.

Przedszkole wyróżnia indywidualne podejście do dziecka, domowa i kameralna atmosfera, wysoki poziom nauczania (dzieci idąc do szkoły umiały dobrze czytać), język angielski na co dzień.

Przedszkole na Ciechocińskiej zapewnia: zajęcia artystyczne, warsztaty eksperymentalne fizyczno-chemiczne, wyjazdy do teatru i innych instytucji kulturalnych, zajęcia dodatkowe tj. szachy, robotyka, judo, wyjazdy na basen, na gimnastykę itd.

Przedszkole organizuje wspaniałe eventy: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziny, Dzień Dziecka

Dwoje naszych dzieci uczęszczało do tego przedszkola, a dziś będąc jego absolwentami, z wielkim sentymentem odwiedzają swoje kochane Ciocie.

Przyjaźnie, zawarte w przedszkolu wiele i niewiele lat temu, trwają do dziś. Są to przyjaźnie miedzy całymi 'przedszkolnymi' rodzinami.

Dziękujemy Paniom z przedszkola, osobom tu poznanym, i z całego serca polecamy to wyjątkowe miejsce❤️❤️💝

Diana Gubala

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Cieple, dobre i bezpieczne miejsce z rodzinna atmosfera, duzo zajec plastycznych, duzo przebywania na swiezym powietrzu (bardzo fajna przestrzen przedszkolnego podworka z placem zabaw i altanka), w srodku czysto i schludnie. Przedszkolne ciocie maja fajne podejscie do dzieci, swietny kontakt rowniez z rodzicami, po prostu wiadomo, co sie w przedszkolu dzieje, w przeciwienstwie do wiekszych placowek. Szczerze polecam!

Barbara Tworus

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Miejsce które mogę polecić, ciepła atmosfera ciekawe zajęcia, dzieci są zaopiekowane.Ciocie dbają o swoich przedszkolaków.

Polecam:)

Mikołaj Pyka

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pozytywne i ciepłe miejsce dla dzieci! Doceniamy rodzinny klimat, który sprawia, że dzieci czują się jak w domu. Male grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego malucha, co jest dla nas bardzo ważne. Zajęcia są zróżnicowane i interesujące, zawsze coś nowego i ekscytującego czeka na nasze dziecko. Integracja wiekowa z innymi dziećmi jest świetnie zorganizowana, co sprzyja rozwojowi społecznemu. Ale co najlepsze, część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu, co daje dzieciom możliwość kontaktu z naturą i ruchu na świeżym powietrzu. Polecam!

Karolina Pyka

5/5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Moja 3,5 letnia córka uczęszcza do tego przedszkola już ponad pół roku. Główne zalety tego miejsca to kameralne grupy (są tylko 2 grupy młodsi i starszacy) empatyczne, indywidualne podejście do każdego dziecka, codzienny feedback z Ciociami o minionym dniu. Cały Personel przedszkola naprawdę angażuje się w potrzeby każdego dziecka. Dużą uwagę także poświęca pod kątem bezpieczeństwa maluchów – od aktywności w przedszkolu, na placyku zabaw, po wyjazdy na różne dodatkowe zajęcia. Dzieciaki uczą się tutaj również dobrych, bezpiecznych zasad: prawidłowa postawa podczas posiłków, uważne chodzenie po schodach, przechodzenie przez jezdnię, itp. Często z nimi jeżdżę jako dodatkowa opieka i jestem pod wrażeniem jak Pani Agnieszka cierpliwie, ze spokojem i dużą wrażliwością tłumaczy zawsze te kwestie. Na docenienie zasługuje również fakt dużego zaangażowania całego Personelu w organizację różnorodnych zajęć dodatkowych czy uroczystości m.in. spotkań świątecznych, Dni Babci i Dziadka – zawsze są piękne ręcznie robione zaproszenia i tym, którzy mieli już inne niekoniecznie pozytywne doświadczenia z innymi miejscami – tutaj na pewno można dobrze zaplanowane wydarzenia włączające rodziców i innych członków rodziny w świat przedszkola.

Polecam to przedszkole rodzicom, którzy szukają kameralnych grup i chcą mieć codzienny kontakt z wychowawczyniami oraz liczyć na szczerość, zrozumienie i naprawdę indywidualne podejście do Twojego dziecka.

Mateusz Kowalczyk

Magdalena Pieczonka